MKS Piast w V rundzie Pucharu Polski!

MKS Piast w V rundzie Pucharu Polski!

W czwartej rundzie rozgrywek o Puchar Polski mierzyliśmy się z City Wilanów – zespołem występującym w rozgrywkach B-klasy. Nie było niespodzianki i mecz się zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Początek meczu był dość nerwowy - nasza drużyna nie grała na miarę swoich możliwości, z biegiem czasu było coraz lepiej czego efektem były dwie bramki Jacka Kowalskiego. Goście również mieli swoje szanse w tym meczu, z których jedną zamienili na gola. U nas zabrakło skuteczności – w kilku akcjach nasi zawodnicy powinni skierować piłkę do bramki. To było dobre przetarcie przed ważnym pojedynkiem czekającym nas w sobotę, do Piastowa przyjedzie Milan Milanówek

W kolejnej rundzie zmierzymy się z naszym rywalem z LO – Okęciem Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w środę 11.09 w Warszawie

City Wilanów – MKS Piast Piastów 1:2 (0:2)

Bramki: Jacek Kowalski 21, 27

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości