Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
4:1
Przyszłość Włochy
Sparta Jazgarzew
3:2
Grom Warszawa
Ryś Laski
3:3
Laura Chylice
Błonianka II Błonie
3:6
Milan Milanówek
LKS Chlebnia
6:0
MKS Piast Piastów
GLKS Nadarzyn
3:1
Perła Złotokłos
Ursus II Warszawa
4:3
KS Teresin
SEMP Ursynów
3:0*
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
3:0
SEMP Ursynów
Milan Milanówek
1:0
LKS Chlebnia
MKS Piast Piastów
1:0
Ursus II Warszawa
Laura Chylice
7:4
Błonianka II Błonie
Perła Złotokłos
0:0
Sparta Jazgarzew
Grom Warszawa
2:0
Ryś Laski
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:0
KS Teresin
Przyszłość Włochy
2:1
GLKS Nadarzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew
5:1
Przyszłość Włochy
LKS Chlebnia
1:2
Laura Chylice
KS Teresin
5:0
MKS Piast Piastów
Ursus II Warszawa
1:0
Milan Milanówek
GLKS Nadarzyn
3:0
SEMP Ursynów
Ryś Laski
3:1
Perła Złotokłos
Błonianka II Błonie
2:3
Grom Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
3:2
SEMP Ursynów
Przyszłość Włochy
1:2
Ryś Laski
Laura Chylice
4:2
Ursus II Warszawa
Milan Milanówek
4:2
KS Teresin
Grom Warszawa
3:1
LKS Chlebnia
Perła Złotokłos
3:0
Błonianka II Błonie
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:0
MKS Piast Piastów
Okęcie Warszawa
1:0
GLKS Nadarzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
1:0
Okęcie Warszawa
LKS Chlebnia
2:1
Perła Złotokłos
KS Teresin
2:5
Laura Chylice
MKS Piast Piastów
1:7
Milan Milanówek
GLKS Nadarzyn
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błonianka II Błonie
2:3
Przyszłość Włochy
Ryś Laski
1:1
SEMP Ursynów
Ursus II Warszawa
5:3
Grom Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:2
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
0:2
LKS Chlebnia
Laura Chylice
3:2
MKS Piast Piastów
Perła Złotokłos
1:1
Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów
8:0
Błonianka II Błonie
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:3
Milan Milanówek
Grom Warszawa
0:3
KS Teresin
GLKS Nadarzyn
1:2
Sparta Jazgarzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
5:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Okęcie Warszawa
8:0
Błonianka II Błonie
LKS Chlebnia
1:0
SEMP Ursynów
KS Teresin
0:0
Perła Złotokłos
MKS Piast Piastów
0:1
Grom Warszawa
Milan Milanówek
2:2
Laura Chylice
Ursus II Warszawa
2:0
Przyszłość Włochy
Ryś Laski
4:2
GLKS Nadarzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:0
LKS Chlebnia
Sparta Jazgarzew
1:0
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
3:5
KS Teresin
GLKS Nadarzyn
5:0
Błonianka II Błonie
Perła Złotokłos
2:2
MKS Piast Piastów
SEMP Ursynów
1:2
Ursus II Warszawa
Grom Warszawa
4:1
Milan Milanówek
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:1
Laura Chylice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:0
GLKS Nadarzyn
KS Teresin
5:0
SEMP Ursynów
MKS Piast Piastów
0:5
Przyszłość Włochy
Laura Chylice
5:1
Grom Warszawa
Ryś Laski
1:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błonianka II Błonie
0:3
Sparta Jazgarzew
Milan Milanówek
3:0
Perła Złotokłos
Ursus II Warszawa
4:1
Okęcie Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
3:1
KS Teresin
Sparta Jazgarzew
0:0
LKS Chlebnia
Ryś Laski
1:0
Błonianka II Błonie
Przyszłość Włochy
0:0
Milan Milanówek
GLKS Nadarzyn
1:3
Ursus II Warszawa
Perła Złotokłos
1:4
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:2
Grom Warszawa
SEMP Ursynów
3:0
MKS Piast Piastów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
1:2
Ryś Laski
KS Teresin
1:1
GLKS Nadarzyn
MKS Piast Piastów
1:2
Okęcie Warszawa
Milan Milanówek
4:0
SEMP Ursynów
Laura Chylice
3:2
Przyszłość Włochy
Grom Warszawa
5:1
Perła Złotokłos
Błonianka II Błonie
2:5
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa
2:1
Sparta Jazgarzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
0:1
Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów
7:1
Laura Chylice
Okęcie Warszawa
2:0
Milan Milanówek
Sparta Jazgarzew
1:3
KS Teresin
Przyszłość Włochy
1:2
Grom Warszawa
GLKS Nadarzyn
3:1
MKS Piast Piastów
Błonianka II Błonie
1:3
LKS Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:1
Perła Złotokłos
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
5:0
SEMP Ursynów
KS Teresin
7:1
Ryś Laski
Milan Milanówek
4:1
GLKS Nadarzyn
MKS Piast Piastów
0:3
Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos
3:0
Przyszłość Włochy
LKS Chlebnia
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Laura Chylice
0:2
Okęcie Warszawa
Ursus II Warszawa
2:2
Błonianka II Błonie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
4:1
MKS Piast Piastów
SEMP Ursynów
5:1
Perła Złotokłos
Błonianka II Błonie
1:4
KS Teresin
Okęcie Warszawa
3:2
Grom Warszawa
Sparta Jazgarzew
1:1
Milan Milanówek
LKS Chlebnia
3:0
Ursus II Warszawa
GLKS Nadarzyn
3:5
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
8:0
Przyszłość Włochy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
3:4
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
2:0
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
1:0
SEMP Ursynów
MKS Piast Piastów
7:2
Błonianka II Błonie
Laura Chylice
2:2
Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos
1:1
Okęcie Warszawa
Grom Warszawa
2:1
GLKS Nadarzyn
Ursus II Warszawa
2:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości