Udany debiut trenera Marcina Parzuchowskiego

Udany debiut trenera Marcina Parzuchowskiego

MKS Piast pewnie pokonał 3:1 KP Józefowianka Józefów w pierwszym meczu kontrolnym przed startem sezonu 2019/2020. Mecz nie był porywającym widowiskiem ale nasza drużyna miała przewagę. W pierwszej połowie z 5 doskonałych okazji udało się wykorzystać tylko jedną - gola strzelił Michał Więcek. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył Kamil Melich ogrywając bramkarza i pakując piłkę do pustej bramki. Za chwilę gospodarze odpowiedzieli kontaktową bramką po ładnym strzale pod poprzeczkę. Ostatnią bramkę w meczu zdobył ponownie Kamil posyłając piłkę pomiędzy nogami bramkarza z Józefowa. Już w sobotę kolejny sparing - tym razem zmierzymy się z Naprzodem Stare Babice

KP Józefowianka Józefów - MKS Piast Piastów 1:3 (0:1)

bramki dla MKS: Kamil Melich 2, Michał Więcek

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości