Piłka treningowa

Aby zapewnić odpowiednią jakość treningu potrzebny jest dobry sprzęt. Klub zapewnia profesjonalne akcesoria trenerom, zakup strojów sportowych oraz piłki treningowej leży po stronie rodziców. Niestety Klub nie jest w stanie zakupić ze swoich środków piłki dla każdego zawodnika i dbać o to aby piłka została wymieniona gdy się zużyje. Wobec tego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w zakresie zakupu dla Państwa dziecka piłki której waga i rozmiar jest dostosowany do jego wieku.

Rekomendujemy aby zawodnik posiadał piłkę zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Roczniki 2011-2014 - Adidas junior rozmiar 4 waga 350gr*

--------------------------------------------------

Roczniki 2015-2016 Adidas junior rozmiar 4 waga 290GR*

* model piłki pokazany na zdjęciu jest poglądowy i zmienia się w zależności od dostępności piłek u dystrybutora w danym okresie

---------------------------------

Przedszkole: zakup piłki nie jest wymagany (zestaw piłek jest na wyposażeniu trenerów)

Jak zakupić piłkę?

Proszę o wypełnienie formularza poniżej. Koszt zakupu piłki to 85 zł. Wpłaty należy dokonać na konto bankowe MKS Piast (zostanie ono podane po wypełnieniu formularza)

Formularz zamówienia:

Mogą państwo również zakupić piłkę we własnym zakresie, ważne aby był to ten sam rozmiar i waga!