Piłka treningowa

Aby zapewnić odpowiednią jakość treningu potrzebny jest dobry sprzęt. Klub zapewnia profesjonalne akcesoria trenerom, zakup strojów sportowych oraz piłki treningowej leży po stronie rodziców. Niestety Klub nie jest w stanie zakupić ze swoich środków piłki dla każdego zawodnika i dbać o to aby piłka została wymieniona gdy się zużyje. Wobec tego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w zakresie zakupu dla Państwa dziecka piłki której waga i rozmiar jest dostosowany do jego wieku.

Od sezonu 2019/2020 rekomendujemy aby zawodnik posiadał piłkę zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Roczniki 2007-2010 - Adidas TEAM junior rozmiar 4 waga 350gr (CZ9573)

--------------------------------------------------

Roczniki 2011-2013 Adidas TEAM junior rozmiar 4 waga 290GR (CZ9574)

---------------------------------

Przedszkole: zakup piłki nie jest wymagany (zestaw piłek jest na wyposażeniu trenerów)

kogo dotyczy konieczność zakupu?

grupy:

2010B, 2011B, 2012A, 2012B, 2013

pozostałe grupy mają piłkę JOMA z klubu, którą zabierają do domu - do momentu zużycia tych piłek nie ma konieczności zamawiania nowej

Jak zakupić piłkę?

Proszę o wypełnienie formularza poniżej. Koszt zakupu piłki to 60 zł. Wpłaty należy dokonać na konto bankowe MKS Piast (zostanie ono podane po wypełnieniu formularza)

Formularz zamówienia:

Mogą państwo również zakupić piłkę we własnym zakresie, ważne aby był to ten sam rozmiar i waga!

Wiadomości (utwórz nową)