Wznowienie treningów po 4 maja

Zasady treningów po 4 maja (dokładny termin startu zostanie podany w ciągu kilku dni)

1. Grupy 5-6 osobowe
  2. Trening z zachowaniem dystansu
  3. Każde dziecko trenuje indywidualnie (ew w parach z zachowaniem dystansu)
  4. Dzieci do lat 13 przywożą i odbierają rodzice/opiekunowie, dziecko będąc na boisku nie musi mieć maseczki ochronnej, obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu (zapewniają to rodzice)
  5. Czas trwania treningu: 40-45 minut (zależnie od ilości zadeklarowanych osób)
  6. Możliwość że jeden trening będzie odbywał się w weekend (ze względu na ilość dostępnych terminów w tygodniu)
  7. BEZWZGLĘDNA prośba o zgłaszanie nieobecności z 1-dniowym wyprzedzeniem tak aby trener mógł przygotować zajęcia pod dana ilość zawodników. Brak przestrzegania tego punktu może oznaczać wykluczenie zawodnika z treningów
  8. Składka członkowska pozostaje na dotychczasowym poziomie

Przedszkole MKS Piast na ten moment pozostaje zawieszone, wznowi treningi jak tylko będzie możliwy trening w pełnej grupie.

Powyższe ograniczenia będą obowiązywały do czasu wdrożenia IV etapu odmrażania gospodarki. W tym czasie nie będą rozgrywane żadne mecze sparingowe/ligowe

Zastrzegamy że powyższe ustalenia dotyczą stanu na dzień obecny i założenia że orliki i boisko MOSiR będą dostępne. Będziemy Państwa informować na bieżąco o sytuacji

Bardzo proszę o deklarację sms pod nr 519122956 czy wyrażają Państwo wolę aby dziecko wznowiło treningi z ww. zasadami maksymalnie do środy 29 kwietnia (do końca dnia). Brak odpowiedzi będzie oznaczał brak zgody (ewentualne dopisanie do listy będzie możliwe wyłącznie gdy będzie miejsce w grupie treningowej)