Wznowienie treningów wszystkich grup od 18 maja

Szanowni Państwo

w związku z wejściem w życie nowych zasad dot. ilości osób mogących korzystać z infrastruktury sportowej wszystkie grupy klubu wznawiają zajęcia z następującymi zasadami:

1. treningi na boisku MOSiR oraz na dostępnych boiskach szkolnych w pełnej grupie (z zachowaniem obowiązujących limitów

2. W przypadku grup, których liczebność przekracza dopuszczone limity pierwszeństwo maja osoby, które zadeklarowały chęć powrotu sms-em (zbieraliśmy Państwa deklaracje przed 4 maja)

3. Składka członkowska zostaje odwieszona, za maj zostaje naliczona składka w wymiarze 50% (42,50 zł), od czerwca pełna składka 85 zł

4. Trenują TYLKO dzieci zdrowe - wszelkie infekcje (katar, kaszel, gorączka) eliminują z możliwości udziału w treningu, prosimy o nie przyprowadzanie na trening dzieci których stan zdrowotny budzi jakiekolwiek wątpliwości.

5. Trener będzie przeprowadzał obowiązkową dezynfekcję rak przed i po treningu, każdy zawodnik OBOWIĄZKOWO musi mieć podpisaną wodę, trener będzie wyznaczał indywidualne miejsca do jej postawienia.

6. Trening odbywa się BEZ MASEK, niemniej w drodze z i na boisko każdy zawodnik powinien stosować się do aktualnie obowiązujących zasad. Przypominamy o tym że zawodnicy poniżej 13 lat powinni zostać przyprowadzeni i odebrani przez osobę pełnoletnią

7. Trenerzy będą minimalizować kontakty bezpośrednie, niemniej muszą Państwo zrozumieć że rywalizacja sportowa niesie za sobą pewne ryzyko, nie da się wyeliminować pewnych sytuacji, zwłaszcza u dzieci, wobec tego decydując się na wysłanie dziecka na trening akceptują Państwo to ryzyko świadomie.

8. Harmonogram treningów zostanie podany na stronie futbolowo.pl w zakładkach poszczególnych drużyn do 16 maja (sobota) do końca dnia. treningi będą rozpoczynały się nie wcześniej niż o 16:30, ze względu na wciąż zmieniającą się sytuację epidemiologiczną zastrzegamy sobie prawo do zmian terminów treningów (w tym ustalania treningów w soboty i niedziele) lub ich odwoływania jeśli będzie to konieczne.

9. Każdy rodzic ma obowiązek informowania trenera o każdej nieobecności. Notoryczny brak przestrzegania tego punktu może spowodować wykluczenie zawodnika z treningów.

w przypadku pytań, wątpliwosci prosimy o kontakt mailowy mkspiast@mkspiast.pl lub telefoniczny z koordynatorem ds grup młodzieżowych 519-122-956